ÇİFT SÜRME


ANTRASİT GRİ

ANTRASİT 

ALTIN MEŞE

KOYU MEŞE

BEYAZ

Sürme pencere ve kapı ihtiyaçlarının olduğu projelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır aynı zamanda zarif tasarımı sayesinde göze de hitap etmektedir. Mekânlarınızla bütünlük sağlar ve değer katar.

3 Odacıklı ve 70 mm genişliğine sahiptir. Kapalı ray kanalları sayesinde uzun süre boyunca daha temiz kalmaktadır. TPE contalı üretilmekte olup köşe kaynağı ile sızdırmazlık sağlar. Dekoratif ve kendinden contalı çıtalarıyla her zevke hitap edebilen kusursuz ve estetik dizayna sahiptir. Uygun standartlarda bir çok yardımcı profili destekler, tüm projelerinizde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir yapıdadır.

Sineklik, panjur ve kepenk sistemleri ile uyum içerinde çalışabilmektedir. Yerli ya da yabancı aksesuarlarla uyum gösteren dünya standartlarında tasarıma sahiptir.

Uygun lamine ve renk seçeneği ile kişiselleştirilebilir, mekanınıza güzel görünümler oluşturabilirsiniz. Pencerelerinize ahşap desenli lamine seçenekleri ile doğal bir görünüm verebilir ve antrasit gri gibi renkler ile de modern görünümler elde edebilir.

Profil Genişliği
Odacık Sayısı
Conta Sayısı
Conta Tipi
Çıta
Cam Kalınlıkları
70
3
2
TPE Gri / Siyah
Tek Tırnaklı – TPE Contalı
5, 16,20 mm